Jelikož naprostá většina našich zákazníků využívá na svých vozech kompletní službu, rozdělili jsme náš ceník pouze na EXTERIÉR, INTERIÉR a KOMPLETNÍ (exteriér + interiér + mytí motoru).

Říkáme-li čištění interiéru aut, myslíme tím celý interiér auta. Ve spoustě firem se účtuje cena za strop, sedačky, plasty a kufr zvlášť. U nás je interier brán jako celek a patří do něj veškeré části interieru. Interier pro nás končí až gumovým těsněním mezi dveřmi.

V případě, že si u nás necháte zrenovovat autolak, odstraníme z něj nečistoty, provedeme strojní leštění laku a excentrickým strojem naneseme vosk vhodný na Váš lak. V případě  horšího stavu vašeho laku (zašlost , rýhy) můžeme jako nadstandartní službu i lak případně přebrousit a poté následně přeleštit a navoskovat. Leštění laku vozidel a jejich zkrášlení je rovněž naší parketou.

INTERIÉR EXTERIÉR
Čištění interiéru vozidel zahrnuje Tepování sedaček, stropu, koberců a veškerých textilních částí vozu, mytí a ošetření plastů, čištění zavazadlového prostoru auta a prostoru pro rezervu, mytí oken. Ruční předmytí karoserie a kol auta, odstranění polepů, vybroušení a voskování autolaku, leštění laku, ošetření venkovních plastů, mytí oken, odstranění nečistot z mezidveřních prostor.
Interiér Exteriér Suchý interiér Motor
Osobní vozy 1.450,- Kč 1.450,- Kč 800,- Kč 600,- Kč
Užitkové (tranzit) 800,- Kč 2700,- Kč 600,- Kč 500,- Kč

 

  • Ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH.
  • Ceny jsou orientační, mohou být upraveny dle míry znečištění vozu (např. psí chlupy, olej apod.).
  • Úkony nad rámec ceníku (odstranění samolep apod.) budou kalkulovány individuálně.
  • Lze sjednat i jakoukoliv částečnou službu, např. suché čištění interiéru aut apod.
  • V CENĚ KOMPLETNÍHO ČIŠTĚNÍ JE MYTÍ MOTORU.
  • Po dobu práce na voze nabízíme našim zákazníkům možnost zapůjčení náhradního automobilu.

čištění interiéru aut, leštění laku - Batyme s.r.o Praha

 

 

(+420) 602 345 686 půjčujeme náhradní vozidlo