Za 11 let praxe jsme vyčistili již více než 14 500 vozů. Mezi naše, a věřím, že dle opakovaných návštěv i spokojené klienty, patří zejména spousta firem živící se servisem nebo prodejem vozů. Druhou část zákazníků bych rozdělil na skupiny: první jsou Ti,  kteří své auto chtějí prodat a  čistotou vozu navýšit jeho prodejní cenu. Další skupina jsou naopak Ti, kteří ojeté auto koupili a rádi by seděli na čistých a nepropocených sedačkách. A třetí, poslední dobou čím dál početnější skupinou, se stávají lidé, kteří vzali za svou filozofii, že tak jako dávají auto na prohlídku do servisu nebo 2 x do roka přezout gumy, tak k péči o vůz patří alespoň 2x do roka svůj vůz kompletně „vyprat“ a vyleštit a očistit lak. Všechny vítáme!

Loga některých z našich mediálně známějších zákazníků jsou zobrazena ve vedlejším sloupečku, mezi naše VIP zákazníky patřili i Karel Svoboda, Kateřina Neumannová, Milan Kňažko, Jiřina Bohdalová a Daniel Landa.

Renovace autolaku, čištění interiéru aut, leštění laku, čištění aut a mytí aut  - to je Batyme s.r.o. na porzelack-praha.cz !

Těšíme se i na Vaši návštěvu!

(+420) 602 345 686 půjčujeme náhradní vozidlo